Nagy Béla: Toldi Géza. A Fradi szív és szellem megtestesítője. Dokumentumkönyv a FTC örökös bajnokáról. Bp., 1984, Coopinvest. Kiadói papírkötés. Toldi Géza (1909-1985) által aláírt példány!
Dr. Kárpáti György: Itt állok megfürödve. A szerző elbeszélése alapján lejegyezte: Peterdi Pál. Sajdik Ferenc illusztrációival. Bp.,1981, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Technik des Bergsteigens. Zürich, 1929, Sektion Uto des S. A. C., Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, kadói papír védőborítóban. / In German, linen binding.
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.