15058.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
900 Ft
Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, "Békéscsabai Levente Egyesület 1924" bélyegzéssel.