10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
1894 Erdészeti statisztika. hn.,1894, nyn., 233+2+133+3 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, belül jó állapotban. Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.)