Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2084574
19108
361
Jewellery
Ezüst gyűrű cirkón kövekkel 4,8 g. Dobozában 2083056
19109
361
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kétoldalas, apró kövekkel kirakott, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,2 g 2081425
19110
361
Jewellery
Dieter, Essen ezüst és zománc emlék kanál. 10 g, jelzett. Eredeti dobozában 1960500
19111
361
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek, csavart hamutartó, jelzett, d: 10 cm, nettó: 45,7 g 1735238
19112
361
160000
Jewellery
IWC Schaffhausen 14 K arany zsebóra sérült nem müködő hiányos állapotban / Vintage IWC Schaffhausen 14C gold pocket watch, not working, bad condition, gr: 66,9g d: 5 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2027504
19113
361
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, 12×8×1 cm, bruttó 160,2 g 1965938
19114
361
Jewellery
Ezüst tortacsipesz Jelzett. 28 g 16 cm 2081417
19115
361
Jewellery
Egyiptom 1906-1916 Beni Suef filigrán ezüst karkötő. jelzett. 62 g / Egypt silver filigran bracelet 62 g 2081415
19116
361
Jewellery
Ezüst és kristály gyertyatartó pár / Silver-crystal candle holder pair 4x4x2,5 cm 2081420
19117
361
Jewellery
Ezüst és kristály gyertyatartó pár / Silver-crystal candle holder pair 4x4x2,5 cm 2081405
19118
361
Jewellery
6 db ezüstözött fém emlékkanál 2040152
19119
361
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorszóró kanál, jelzett, h. 21 cm, nettó: 87,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft