3 600 Ft
Salamon Ferenc: A magyar királyi szék betöltése és a pragmatica sanctio története. Pest, 1866, Ráth Mór, (Bécs, Holczhausen Adolf-ny.), VIII+250 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító kis kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, tulajdonosi bejegyzésekkel.