Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2074903
17347
362
Books: Minibooks
Wehli Tünde: A flamand hóráskönyv. Csak kísérőtanulmány. Bp., 1986, Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés. 2074898
17348
362
Books: Minibooks
Vágó: Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, S.M. Nyomda. Kiadó kopott műbőr-kötés. A szerző, illusztrátor aláírásával. 2087242
17349
362
Books: Minibooks
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés. 2087161
17350
362
Books: Minibooks
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban. 2087148
17351
362
Books: Minibooks
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány. 2087143
17352
362
Books: Minibooks
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. 2087235
17353
362
Books: Minibooks
Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. 2087158
17354
362
Books: Minibooks
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés. 2087152
17355
362
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés. 2087142
17356
362
Books: Minibooks
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban. 2087229
17357
362
Books: Minibooks
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban. 2087150
17358
362
Books: Minibooks
Tevan Andor: A könyv évezredes útja. Bp., 1973, Gondolat. II., javított, rövidített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft