Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2090813
17323
362
Books: Minibooks
Dr. Sikota Győző: La Porcelaine de Herend. Bp., 1980., Műszaki. Francia nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, Herendi porcelán medalionnal, kiadói dobozában, jó állapotban. Megjelent 300 példányban. 2089866
17324
362
Books: Minibooks
2 db minikönyv - Korán + Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979. 19. számozott példány. Jó állapotban. 2088904
17325
362
Books: Minibooks
Szacsvay Imre: Transylvania Breviarium I. Budapest, Officina Nova. Műbőr kötésben. 2088899
17326
362
Books: Minibooks
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Bp., 1977. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé kopott műbőr kötésben. 2090806
17327
362
Books: Minibooks
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőtokkal. Számozott (350/127.) példány. 2090803
17328
362
Books: Minibooks
Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott kartonált kötés, jó állapotban. 1963436
17329
362
Books: Minibooks
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/226.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja. 2088905
17330
362
Books: Minibooks
Szacsvay Imre: Transylvania Breviarium II. Budapest, Officina Nova. Műbőr kötésben. 2074795
17331
362
Books: Minibooks
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány. 2062855
17332
362
Books: Minibooks
Bródy László: Száz szonett. Bp.,1974, Kossuth. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kopott borítóval. Megjelent 300 példányban. A szerző, Bródy László (1897-1984) író által dedikált. 2062734
17333
362
Books: Minibooks
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés. 2062702
17334
362
Books: Minibooks
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft