Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.
Szentpétery Imre: Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet (1255) 1270-1301. I. füzet. 1258-1272. Regesta Regum Stirpis Arpadianae Critco-Diplomatica II. Bp., 1943, MTA. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, de egyébként jó állapotban, felvágatlan példány./ Paperbinding, with slightly raunchy cover, in Hungarian language.
Szentpétery Imre: Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. I. kötet I-III. füzet. 1001-1270. Regesta Regum Stirpis Arpadianae Critco-Diplomatica I. Bp., 1923-1927-1930, MTA. Kiadói papírkötés, az I. füzet hátsó borítója szakadozott, felvágatlan példányok. Jó állapotban. / Paperbinding, I. first book cover is raunchy, but the other things are okay, in Hungarian language.
1975-1978 Pártszervezeti Belső Tájékoztató 1975. 2-4. sz. (Bizalmas. Megjelentek 90 és 100 példányban.); 1976. 1-8. sz. (Bizalmas. Megjelentek 120 példányban, 1egy 150 példányban.); 1977. 1-4. sz.(Bizalmas. Megjelentek 120 példányban.); 1978. 1-5. sz. (Bizalmas. Megjelentek 120 példányban.) Kiadói nylon mappában, Lányi György politikus példánya, bejelölésekkel.
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr kötésben, kiadói kissé szakadt kartontokban, jó állapotban.
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.