Justus Perthes Taschen-Atlas. 21, Auflage. Vollständig neu bearbeitet von Hermann Habenicht. Gotha, 1885, Justus-Perthes, 32 p.+24 t. (színezett rézmetszetű térkép.) Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
cca 1903 Budapest székesfőváros legújabb térképe, kiadja: Barta Lajos, Bp., Károlyi György-ny.,a széleken utcanévjegyzékkel, a felső részén hiánnyal, de a térkép nem hiányos 42x34 cm, teljes: 54x47 cm
XIX. sz. Czarina Linge Kris, Faczisora erdélyi települések telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron, szakadással / Hand drawn map of Transylvanian village 90x50 cm