Festmények és grafikák Tételek száma: 302
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2100550
10108
363
Kamarás Béla (?-?): Mező szénaboglyával. Akvarell, papír, jelzett, kis szakadással, 26×35 cm 1834626
10109
363
Racy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 36×53 cm 2093799
10110
363
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, 30×40 cm 2073188
10111
363
Katona jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost (besötétedett), 57×80 cm 2093784
10112
363
Kazovszij jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 30×40 cm 2094263
10113
363
Kádár jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, hibás keretben, 40×50 cm 2073198
10114
363
Kádár Katalin (1951- ): Az erdő is Szent hely. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×27 cm 2100714
10115
363
15000
Jakab Ilona (1929-1990): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán: "Szász Bandinak", 39,5×30 cm 2018121
10116
363
Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm 2094782
10117
363
Kernstok Károly (1873-1940)-Prihoda István (1891-1956): Beszélgetők. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×37 cm 2028796
10118
363
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ökrös szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×9,5 cm 1202543
10119
363
Komlós István (?-?): Szeles idő, olaj, papír, jelzett, 40×79 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft