Kammer Testvérek Textilipar R.T. pamutszövő, kikészítő és festő gyárte... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/Kammer-Testverek-Textilipar-RT-pamutszovo-kikeszito-es-festo-gyartelepe-Budapest-X-GyC3~II2099083
2099083
12119
363
Photo
Leírás: Kammer Testvérek Textilipar R.T. pamutszövő, kikészítő és festő gyártelepe (Budapest X. Gyömrői út 90-94.), Diskay pecséttel jelzett fotója, felületén törésnyomok, sérülés, 16×23 cm
: bk