17003.
363. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Die Graphischen Künste. Redigirt von Dr. Oskar Berggruen. I. Jahrgang. Wien, 1879, Vervielfältigende Kunst, 4+112+62+1p.+11 t. Számos egészoldalas, és szövegközti illusztrációval, metszetekkel, különféle nyomótechnikákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.