Az 1884. évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyűlés Képviselőházának jegyzőkönyvei. I. kötet. 1 - 129. ülés. (1884. szept. 27-1885. május. 21.) Országgyűlés Nyomtatványai. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+384 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./Half-linen-binding, with office stamps, with little bit worn cover. In Hungarian language.
1922: XII. TCc. Az 1884: XVII. törvénycikkbe iktatott ipartörvény módosításáról. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula. Bp.,1922, Grill Károly, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, felvágatlan példány.
Építésügyi szabályzat Budapest, fő és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfővárosi főmérnök, műszaki t...
1896-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I.-XIII. +1898-dik évi Országgyűlési Törvényczikkek. I. füzet. I-IX., II. füzet. X-XVII.,IV. füzet. Bp., 1896-1898, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor.). Kiadói papírkötésben, felvágatlan példányok, egy borító kissé foltos és a borítókon kis szakadásokkal, de összességében jó állapotban.
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.
Nánásy Benjámin: A magyar polgárnak törvény szerént való rendes örököse. Dr. Kapás Katalin előszavával. Mezey Barna bevezető tanulmányával. Bp., 2006, MOKK. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Az 1799-es kiadás reprint kiadása.
dr. Márkus György: Az elektromos energiakérdés törvényes szabályozása hazánkban és külföldön. Bp., 1928. Vállalkozók lapja könyvosztály. 188 + 10 p. Egészvászon kötésben.
Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
1930. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. Milleniumi Emlékkiadás.+Pótlások az 1871-1930. évi törvényekhez. Bp.,1931, Franklin-Társulat, VIII+637+2+9p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.