5 000 Ft
Vági István-Fehér Dániel: A talajtan elemei. Különös tekintettel a talaj biológiájára és genetikájára. Sopron, 1931, (M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könyvkiadóalapja,(Vitéz Tóth Alajos-ny.), XI+985 p.+14 (fekete-fehér képek)+1 t.(kihajtható térkép.) Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kopottas átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, az elülső szennylap kijár, az elülső papírborító szakadt.