Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok DN "Toledo / Ohio" üvegplakett (~100mm) és "Toledo Egyetem" lemezérem márványlapon (42mm), kettő együtt díszdobozban T:1
USA ND "Toledo / Ohio" glass plaque (~100m) and "University of Toledo" medal on marble base (42mm) both in one case C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt
USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
Ausztria 1767. Ag emlékérem Mária Terézia felgyógyulásának emlékére "M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII". Szign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) T:2 patina, ph. / Austria 1767. Commemorative Ag medallion for the recovery of Maria Theresia "M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII". Sign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) C:XF patina, edge error
Ausztria 1826. Stiffti András József, I. Ferenc háziorvosa, Sn emlékérem "ANDRAE JOSEPHO L B DE STIFFT OB MAGNA IN PRINCIPEM IN PATRIAM IN REM MEDICAM MERITA - ORDO MEDICOR, WIENN.29.NOV.1826 / HIPPOKRATES RETRO DIRIGIT ARTE RATEM AUGUSTUM GRAVITATE MALI FERT FEBRIS AD ORCUM". Szign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) T:2- ph. / Austria 1826. Andreas Josef von Stifft, Franz I's personal doctor, Sn commemorative medallion. Sign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) C:VF edge error
Ausztria 1853. "Ferenc József Ausztria császára" Br emlékérem a Császár elleni sikertelen merénylet emlékére. "FRANZ JOSPEH I.V.G.G. KAISER VON OESTERREICH / GOTT SCHÜTZTE ÖSTERREICHS KAISER UND VÖLKER D. 18. FEBR. 1853." Szign.: Roth F. (21,87g/38mm) T:2 / Austria 1853. "Franz Joseph Emperor of Austria" Br commemorative medallion about the failed assassination attempt on the emperor. Sign.: Roth F. (21,87g/38mm) C:XF
Hauser: 285
Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1
Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.