1 000 Ft
13
Egyetemes Regénytár. Almanach/ Mikszáth Almanach 18 kötete. Almanach (1896, 1900, 1903-1906, 1909-1910; Mikszáth Almanach (1911-1920.) Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel és kiadói kartonált papírkötésben, változó állapotban, kopott borítókkal, közte sérültek is.