1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Pintér Jenő: A magyar irodalom története középiskolák számára. I. kötet. A legrégibb időktől Vörösmarty Mihály föllépéséig. Bp.,1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 351 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, jegyzetekkel.