Pintér Jenő: A magyar irodalom története középiskolák számára. I. kötet. A legrégibb időktől Vörösmarty Mihály föllépéséig. Bp.,1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 351 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, jegyzetekkel.
Írók a könyvről. Gróf Klebelsberg Kuno előszavával. Babits Mihály, Herczeg Ferenc, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Móricz Zsigmond, Szép Ernő, Tóth Árpád és mások írásaival. Bp., 1930., Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
Gömör Tamás-Herándi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Bp.,1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.