Heptameron Francois. Les Nouvelles de Marguerite, Reine de Navarre. Tome second. Berne, 1781. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Julius von der Traun: Der Liebe Müh' umsonst. Klassische Erzählungen Der Wektkuteratur Bd. 9. Leipzig-Wien-Teschen,é.n.,Karl Prochaska. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés.
Vegyes német nyelvű távol-keleti témájú könyv, 2 db: Prof. Dr. Antoni Ferdinand Ossendowski: Japanische Erzählungen. Wien, 1924., "Eurasia." Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.; Klabund: Der Kreidekreis. Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von - - . Bécs,(1929), Phaidon. Georg Mayer-Marton színes, egészoldalas képeivel. Kiadói aranyozott fűzött egészvászon-kötésben, kiadói illuszt...
Vegyes francia nyelvű könyvek, 2 db: Alfred Baudrillart: Vocation de la France. hn., én., Flammarion. Kissé szakadozott gerincű papírkötésben.+ Paul Jamot: Introduction a l'Histoire de la Peinture. Paris,1947., Librairie Plon. Papírkötésben, szakadt gerinccel.