17290.
364. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal, a hátsó szennylapon firkával, laza fűzéssel.