3 db mesekönyv - Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Bp., 1964, Móra. + Gazdag Erzsi: Honnan jöttél télapó? + Ambrózy Ágoston: Télapó meg az állatgyerekek. Kötetenként változó állapotban.
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Geőcze Anna: Viola első táborozása. M. Gőcze Erzsébet rajzaival. Bp.,[1943],Athenaeum, 126. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 112. oldaltól a lapok kijárnak.
Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp.,[1933],Athenaeum, 114+2 p. Ötödik kiadás. Kiadó illusztrált (Janovits) félvászon-kötés, a kötéstáblák belsején a lapok, és a szennylapok pótoltak, ajándékozási sorokkal de egyébként jó állapotban.