Benedek Elek: Mária. Regény levelekben. A borító illusztrációja Nagy Kálmán munkája. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, 157 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
Benedek Marcell: Flóra. Regény fiatal leányok számára. Benedek Elek jegyzetei nyomán. E. Kühner Ilse rajzaival. Bp.,é.n.,Új Idők (Singer és Wolfner), 201+3 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a hátsó borítón kis foltokkal, ajándékozási sorokkal. egyébként jó állapotban.
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel.
Báttaszéki Lajos: Nők könyve. Hasznos éls mulattató olvasmányok művelt hölgyek számára. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanda és Társai), V-165+3 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, "Tordai Nőegylet" bélyegzéssel.