Bolhapiac Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2088572
11611
364
3200
Flea Market
Antik fa kávédaraló, repedéssel, rozsdás tetővel, m:21 cm 2018078
11612
364
Flea Market
Wacha keménykalap, belső méret: 18×16 cm 1840833
11613
364
Flea Market
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm 2039538
11614
364
Flea Market
Retró alumínium uzsonnás doboz és zseblámpa, nem kipróbált, 16×24 cm, h:16 cm (kopott) 2066842
11615
364
Flea Market
Elektromos fém szamovár, jelzés nélkül, m: 42 cm 2067075
11616
364
Flea Market
cca 1900 fa gereben, rozsdás fogakkal, faragott mintákkal, repedéssel, 78×10 cm 2085225
11617
364
Flea Market
Mázas kerámia fali kép, virágmintával, hátoldalán sérüléssel, 28×18 cm 2079335
11618
364
Flea Market
Régi fa díszkulacs, bőr szíjakkal, díszítéssel, a bőrön 1896-os évszámmal, sérült, megviselt állapotban, szúnyomokkal, m: 34,5 cm 2016652
11619
364
Flea Market
2016624
11620
364
Flea Market
Mintás fa doboz, kopott, 12×22×6 cm 2071206
11621
364
Flea Market
Morinox olasz, ezüstözött alpakka evőeszköz készlet dekoratív fa díszdobozban. 2032307
11622
364
4200
Flea Market
Réz, fali gyertyatartó, kis sérülésekkel, h: 31 cm, tartó rész: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft