A székelyudvarhelyi codex. Sajtó alá rendezte: Szabó Samu. Különlenyomat a Nyelvemléktár XV. kötetéből. Bp., 1907., MTA, XXIV+108 p. Papírkötésben, a könyvtest elvált a borítótól, a könyvtest szétvált. Felvágatlan példány.
Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai az érettebb ifjúság számára. Bp., 1892, Révai, 300+4 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés,kopott borítóval, foltos lapélekkel, néhány oldalon bejelölésekkel, egy lap lyukas, kissé sérült. (95/96. o.)
Mesterházy Jenő: A budavári koronázó-főtemplom és altemploma. Bp., 1938., Hollóssy János, 20 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón kis szakadásokkal.
Marczievicz Erzsébet: A pesti Ferenciek-terének kútpályázata. Adatok a pesti szobrászat történetéhez a XIX. század elején. Bp., 1931, Sárkány-Nyomda Rt., 59 p.+ X t. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, felvágatlan példány.
cca 1930-1940 Budapestet ábrázoló füzet, 8 táblával, négy nyelvű feliratozott hártyapapírokkal a táblák előtt. Bp., Székesfőváros Házinyomdája. Aranyozott Budapest címeres, zsinórfüzött papírkötésben, foltos.
Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. Szerk.: Várady Károly. Magyar Szent Korona Országainak Helységnévtára. 1. rész. Bp.,1928., "A Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának" Kiadóhivatala. Papírkötésben, széteső állapotban, szakadozott borítóval, az elülső szennylap szakadozott.