Bolhapiac Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2113740
11544
365
Flea Market
Tojás melegen tartó, 3 db, fém, m: 10 cm 2113755
11545
365
Flea Market
Hímző fonalak, 102 db, új állapotban 2113834
11546
365
Flea Market
Régi fém szerszámok, 2 db, h: 21 és 25 cm 2113770
11547
365
Flea Market
Gipsz fejű és kezű baba, m: 20 cm 2113778
11548
365
Flea Market
Ugrókötél, bőr,fa, h: 2,5 m 2113804
11549
365
Flea Market
Régi réz hajóskürt, jelzett, repedéssel, h:22 cm 2113715
11550
365
Flea Market
VEB Leichtmetallwerk Nachterstedt, öntött alumínium plakett, d: 16 cm 1875177
11551
365
Flea Market
Keleti életképes, dekoratív lakkfa fadoboz, gyöngyházból készült figurális rátéttel, kézi festéssel, 8,5×13,5 cm 2099140
11552
365
Flea Market
Zenélő doboz, kék plüss béléssel, cserélhető fotóval a tetején, 11×15×5 cm 2025706
11553
365
Flea Market
Barna színű üveg gyertyatartó, d: 9 cm, m: 7 cm 1925881
11554
365
Flea Market
Kis kagyló, üvegezett fa keretben, 16,5×16,5 cm 2025704
11555
365
Flea Market
Türkiz színű üveg gyertyatartó, d: 9 cm, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft