cca 1940-1950 Eperjesi életképek, 6 db fotó, a hátoldalán pecséttel jelzettek (Štefan Karabín, Prešov), 12x17 cm és 8x11 cm közötti méretben/
cca 1930-1940 6 photos of Prešov, with stamps on the (Štefan Karabín, Prešov), between 12x17 cm and 8x11 cm
cca 1954 Velencei-tó, 3 db feliratozott vintage fotó, + 1 db vintage negatív (amelyről nincs pozitív kép, de közös tasakban kerültek az eladóhoz)), 3,5x4,5 cm és 9,5x6,5 cm
cca 1900 Herkulesfürdő 9 keményhátú fotót tartalmazó leporelló (részben szétvált) érdekes, feliratos képekkel, egészvászon borítóval / Railway station 9 photos in separated leporello 11x17 cm