1843 A Győri Olvasó Társaság Részeseinek névsora betűrenddel 's annak szabályai 1843. (4-ik év.) Benne a társaság tisztviselőinek névsorával, és a 1842. évi számadás sommás kivonatával. Győr,1843., Streibig Klára-ny., 38 p. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két kissé foltos lappal.
cca 1873 Album von Wien, 10 képet tartalmazó leporelló Bécsről, közte a Bécsi 1873-as világkiállítás épületeinek fotóival, kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötésben, 6 hiányzó képpel, javított+cca 1881 Sächs-Böhm Schweiz, 28 képet tartalmazó leporelló, kopott vászon-kötésben, foltos.
1876 Szabályrendelet az egészségre ártalmas tápszerek és italok, valamint az egészségre veszélyes tárgyak lefoglalásáról, elkobzásáról és megsemmisítéséről. 4p.