Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2103699
366
Ágotha Margit (1938-2015): Intermediumok VII 1984. Poétikus színház. Linómetszet, merített papír, jelzett, 15x14 cm 2117790
10001
366
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Homérosz Odyssea II.. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (73/100), datált (1976), 29×34 cm 2117789
10002
366
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Homérosz Odyssea I.. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (86/100). datált (1976), 29×34 cm 2116388
10003
366
Baja Béla (1940-?): Városszél. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x19 cm 2116808
10004
366
Baja Béla (1940-?): Vízitúra. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x18 cm 2063887
10005
366
Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm 2090825
10006
366
Bauer Margit (?-?): Zöld vázás csendélet. Akvarell, papír, antik kopott üvegezett keretben 21×30 cm 2094470
10007
366
Belányi Viktor (1877-1955): Akt, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 28×21 cm 2060776
10008
366
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 2072327
10009
366
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×19 cm 2117784
10010
366
Biai-Föglein István (1905-1974): Borospincében. Rézkarc, papír, jelzett, keretben. 15x19 cm 2118760
10011
366
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×50,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft