Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája. A borítón Petry Béla színes illusztrációjával. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 200+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
1949 Vitorlázó Műszaki Szolgálat szabályzata. Összeáll.: OMRE műszaki főosztálya. Országos Magyar Repülő Egyesület Műszaki Közleményei 3. sz. Bp.,1949., Magyar Repülés, 60 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé szakadt gerinccel.
Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Ismeretterjesztő könyvtár. Ford.: Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy képtábla kijár, javított, sérült, hiányzó címlappal, tulajdonosi bélyegzésekkel, névbejegyzéssel, "Csontos Gyula géplakatos Balatonfőkajár", megviselt állapotban.
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel, megviselt állapotban.
7 db autós könyv tétel: Autósoknak a magyar autóklubról, Magyar Autóklub. Surányi Endre: Személygépkocsik szükségjavítása, Táncsics. Gyökér-Tar: Jó utat autós-útikönyv, Áfor Sajtó-propaganda. Feledy Béla: Autósoknak a gépkocsiról, Műszaki. Tömösy M. Jenő: Talán a gyújtás...?, Műszaki. F. Meissner: Trabant- Hogyan tovább? Műszaki. Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Spor...