Könyvek: Vadászat Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2118912
17113
366
Books: Hunting
llés Nándor: A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából irta ~. Bp., 1907. Pallas ny. (4)+403p.. Korabeli félvászon kötgében. Címlap nélkül! 2118911
17114
366
Books: Hunting
Dr. Szalay Marzsó László, Sz. Juhász Enikő: Grizzlymedvék, mammutfenyők, gejzírek világában. Bp., 1972 Natura. Kiadói vászonkötésben 2118909
17115
366
Books: Hunting
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. Bp.,(1925), Athenaeum. Kiadói festett papírkötés, kopott. 2120145
17116
366
Books: Hunting
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátták Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Hasonmás kiadás.Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988, Pannon Nyomda. REPRINT! Kartonált kötés, enyhén kopott borítóval. 2117286
17117
366
Books: Hunting
Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2118015
17118
366
Books: Hunting
Szederjei Ákos - Róna István: Mit kell tudni a vadászsportról? Segédkönyv a vadászvizsgához. Bp., 1967, Sport. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban. 2116970
17119
366
Books: Hunting
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés. 1916310
17120
366
Books: Hunting
Az állami vadászvizsga tesztkérdései. Szerk.: Heltay István. Bp.,(2001),Hubertus. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2117288
17121
366
Books: Hunting
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 2102196
17122
366
Books: Hunting
Josef Vágner-Nada Schneiderová: Szafari a Kilimandzsáró alatt. Pozsony, 1988., Madách. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.+Hugo van Lawick-Jane Goodall: Ártatlan gyilkosok. Bp.,1987., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2089628
17123
366
Books: Hunting
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Bp., 1969, Műszaki, 263 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban. 2118664
17124
366
Books: Hunting
Vegyes könyvtétel, 3 db: Molnár Gábor: Jaguárországban.;A Bakonytól Amazóniáig. Bp., 1960-1978, Gondolat-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1964., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft