Joanni Francisco Adamo: Varia Pietatis Exercitia, omnibus Christi fidelibus accomodata. Budae, 1769., Typis Leopoldi Francisci Landerer, 1 t. (rézmetszetű címkép)+576 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr kötésben, kopott borítóval és gerinccel, néhány szúette lyukkal, hátulsó szennylapon egykorú és későbbi bejegyzésekkel.
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: "Az egek hirdetik..." (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példá...
Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, ...
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé laza füzéssel