2 800 Ft
Gaetano Zompini (1700-1778), Giacomo Leonardis (1723-1797): Simon és Júdás apostolok (SS. Simon et Thaddaeus Apostoli. Serpentibus imperant).. Rézmetszet (hátoldalán egyházi ének), papír, jelzett a nyomaton, nyomat bal felső sarkában "N. (...) Váci museum." kézírásos felirattal. Restaurált, sérült, foltos, 37x26,5 cm