5 000 Ft
Régi Dr Oetker dobozok, össz. 2 db. 1 db fa doboz fedéllel, kopott fém fogantyúval, zárral. "Védjegy világos fej, Dr. Oetker Tápszerművek" felirattal a tetején és a két oldalán, fedél belsején Dr. Oetker-féle sütőpor "Backin" felirattal és színes illusztrációval. 8,55×14×26 cm. 1 db Ötker sütőpor karton doboz fedéllel, színes illusztrációval és felirattal. Kopott, foltos, fedél bal oldala hiányos, 9×22,5×30,5 cm