5 000 Ft
Régi Stollwerck dobozok, össz. 2 db. 1 db Nougat kocka fedeles karton doboz, kopásokkal, folttal 5×17,5×28 cm. 1 db karton doboz Bonbons Stollwerck és Budapest 295 felirattal a tetején, fedél belsejében Stollwerck Tejszín-karamellák felirattal, 12,5×15,5×22,5 cm