Régi kartondoboz "Torpedo 50 m. selyemfényű varrócérna. Újpesti Cérnagyár. Budapest. Nagyatád" felirattal és logóval. Sérült, szakadt, foltos 7×24,5×37 cm
Régi Dr Oetker dobozok, össz. 2 db. 1 db fa doboz fedéllel, kopott fém fogantyúval, zárral. "Védjegy világos fej, Dr. Oetker Tápszerművek" felirattal a tetején és a két oldalán, fedél belsején Dr. Oetker-féle sütőpor "Backin" felirattal és színes illusztrációval. 8,55×14×26 cm. 1 db Ötker sütőpor karton doboz fedéllel, színes illusztrációval és felirattal. Kopott, foltos, fedél bal oldala hiányos,...
Régi Stollwerck dobozok, össz. 2 db. 1 db Nougat kocka fedeles karton doboz, kopásokkal, folttal 5×17,5×28 cm. 1 db karton doboz Bonbons Stollwerck és Budapest 295 felirattal a tetején, fedél belsejében Stollwerck Tejszín-karamellák felirattal, 12,5×15,5×22,5 cm