cca 1891-1970 8 db fotó különböző vasúti balesetekről (Brückeneinsturz bei Mönchenstein/Schweiz 1891, Celle/Németország stb.), részben a hátoldalán feliratozott, későbbi előhívások, hullámos, 12x16 cm
cca 1935 Debrecen, városi strandfürdő 4 db fotó, 5,5×8 cm (4×), cca 1940 4 db fotó a Feneketlen-tóról és környékéről, 5×8,5-6×8,5 cm cca 1940 Komárom légi fotó, 2 db fotó a Komáromi Erzsébet hídról, 6×8 cm (3×)
cca 1900 Ampezzothal, leporelló 12 db keményhátú fotóval. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a fotók kötése javított, 16x10 cm