Militária Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1644088
12765
367
Military
cca 1914 I. világháborús osztrák-magyar katonák csoportképe, kartonra kasírozva, fa keretben, képméret: 16,5x22,5 cm 1989860
12766
367
22000
Military
cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm 2012058
12767
367
3200
Military
cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm 2011504
12768
367
Military
2115841
12769
367
Military
cca 1920-1930 Katonai vagy szanitéc hálózsák, bakelit gombokkal 2129285
12770
367
Military
cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred századosa és katonatársai, fotó kartonon, Atelier Marietta Bruck an der Leitha, a felületén kis foltokkal, 25x30 cm 2129267
12771
367
Military
cca 1880-1890 Éder Pál (1849-1916) hadnagy és katonatársai, fotó kartonon, (Nagykanizsa), J. Fiedler, 22x28 cm 2129170
12772
367
Military
cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred tisztje (századosa ?) és katonatársai, fotó kartonon, a felületén kis foltokkal, 20x25 cm 2124779
12773
367
Military
Tankhoz való ivó kulacs. Fém. 38x19 cm 2126250
12774
367
Military
cca 1930-1940 Civil ruhás férfi fotója, I. világháború kitüntetésekkel, vitézi jelvénnyel,22x17 c, 2126260
12775
367
Military
cca 1920-1930 Katonatiszt nagytársasági egyenruhás fotója, kitüntetésekkel, fotó kartonon, 17x11 cm 2126230
12776
367
Military
cca 1910 Cs. és Kir. ezredes, és felesége fotója, a férfin a Ferenc József-rend tisztikeresztjével, a felületén karcolásokkal,10x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft