1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. ...
cca 1933 Magyar motívumok gyűjteménye XXXVI lapon. Subert Zoltán III. oszt. tanuló. Összeállította Gergely János t. Valóságban több mint 70 db nyomat és 1 db rajz népi motívumokkal a történelmi Magyarország különböző területeiről (Székelyföld, Kalotaszeg, Dunántúl, Palócföld, Borsod-Gömör megye stb.) Részben kisebb szakadásokkal. Nyomatok mérete: ca. 16x21,5 cm, Rajz ca. 12x14 cm.
1933 Budapesti Hírlap 8 száma. Fekete-fehér fotókkal. Benne a kor neves személyiségeivel, Gömbös Gyula miniszterelnökkel, Benito Mussolinivel, Hans Georg von Mackensen budapesti német nagykövettel, Rudolf Hess, Ernst Röhm német vezetőkkel.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-köt...