1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1936 Uj Magyarság képesmellékletének 24 száma. Fekete-fehér fotókkal. Benne a kor neves személyiségeivel, Horthy Miklós kormányzó, József királyi herceg, Szendy Károly polgármester, Adolf Hitler német kancellár, Benito Mussolini olasz miniszterelnök, Galeazzo Ciano olasz miniszterelnök, III. Viktor Emánuel olasz király és más neves személyiségekkel. Valamint: a nürnbergi pártkongresszus, a Magyar ...
cca 1937-38 2 db gyűjtői album: Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937., Hungária. Kiadói, színes papírborítóban, szakadt borítóval, széteső állapotban. Nem teljes, kevés hiánnyal. + Képes magyar történelem, irodalom és művészet, Szent István Cikóriagyár matricagyűjtő album, kevéss matricával, sok hiánnyal. Foltos, erősen m...
1938 Képes Vasárnap. 1938. nov. 13-20. 46-47 sz. - A hazatért Felvidék. I-II. I. köt. A magyarság ünnepe. II. köt. A magyarság ünnepe. Kassa. Számos érdekes írással, fotóval. Az egyik borítón szakadásokkal.