Szigeti Kilián: Székesfehérvár újkori zenetörténete. Székesfehérvár évszázadai. 4. Székesfehérvár, 1978., Fejér Megyei Múzeumok Igazgatósága, 175-199 p. A szerző által dedikált.
1922 Bárd zeneirodalmi értesítője. XXIII. évf. 1-5. sz. 1922 május. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 16 p. +Fráter nótás könyve. Bp., én., Bárd Ferenc és Testvére, 37 p. Kiadói kopott illusztrált, haránt-alakú félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kijáró lapokkal (14-31. oldalak között.)