Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) + Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1988. "MÉE Szeged / A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo SG22
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (36g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis ph.
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980" XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br és Ag emlékérem pár (35,24g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo BP26
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R!
/ Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József - A Magyar Népoktatás Megteremtője" Br emlékérem (42,5mm) T:1-