Olvashatatlan jelzéssel: Juhász Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Olvashatatlan-jelzessel-Juhasz-Rezkarc-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-Foltos-16-5x22-5~II2134827
2134827
10336
368
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Juhász Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Foltos. 16,5x22,5 cm
: kozár_edit