5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, Piszkos borítóval, sérült fűzéssel.. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.