Ipari szakkönyvár 2 kötete: Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel. Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros ...
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
A magyar izzólámpaipar szolgálatában. Millner Tivadar munkássága. Millner Tivadar által DEDIKÁLT! Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.