17123.
368. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 200 Ft
M. Platen: Die Neue Heilmethode. 1-2. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart,(1901), Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kihajtható melléklettel.