1 200 Ft
17
Könyv tétel, össz. 2 db: Szabolcs József: Az erdei szalonka. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Bp., 1978, Szépirodalmi. Harmadik kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.