cca 1939-44 össz. 3 db Karády Katalin aláírás: 2 db fotólap, egyik Áldor foto Erzsébet krt. 17 kiadása, foltos, enyhén sérült. 1 db Szíriusz c. film lap, MIF és Stádium Rt. felirattal, Karády Katalin és Szilassy László a képen, hátoldalán 1944. augusztus 15. felirattal, enyhén foltos.