3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Régi Dózsa fa szivaros doboz fedéllel, össz. 2 db, az egyiken Dózsa György illusztrált portréjával, Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Sérült állapotban, ca. 11x15x3,5 cm. Másikon Dózsa felirattal és címerrel, fedele nem nyílik, ca. 11x14x3 cm