Régi Csillag Cukorka fém doboz (Csillag Péter cukorkagyára, Bp., XIII. Országbíró u. 68), alján Szent István cukorka felirattal, illusztrált, kopottas, rozsdás, m: 25 cm
Régi Rőmer kávé fém doboz fedéllel (Rőmer Miklós, Szeged, fűszer és csemege üzlete, Dugonics tér 5.) enyhén kopott állapotban, kisebb horpadásokkal, m: 20 cm
Régi Vidor Bonbons Székesfehérvár fém doboz fedélel (Vidor testvérek cukorka és csokoládéáru gyár R. t.) kopott állapotban, rozsdás, kisebb horpadásokkal, m: 18 cm
Régi szivarkapapír doboz fedéllel, össz. 3 db (Diadal, Modiano, Senator) kopott, foltos, enyhén sérült állapotban, Modiano teteje firkált, tartalom nélkül, ca. 15x22x4 cm
Régi Dózsa fa szivaros doboz fedéllel, össz. 2 db, az egyiken Dózsa György illusztrált portréjával, Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Sérült állapotban, ca. 11x15x3,5 cm. Másikon Dózsa felirattal és címerrel, fedele nem nyílik, ca. 11x14x3 cm
cca 1944-52 össz. 3 db szivarkás doboz és csomag: 1 db Virginia különleges szivarka, bontott csomag 10 db szivarkával. 1 db III. Magyar Békekongresszus 1952 felirattal, kisméretű papír doboz 4 db szivarkával. 1 db kartondoboz fedéllel, Magy. Kir. Dohányjövedék finom török szivarkadohány felirattal, sérült és firkált fedéllel, ca. 9x14x4 cm
cca 1948-56 4 db kisméretű szivar és szivarkás karton doboz: 1 db Budapest, 24 db szivarkával. 2 db Luxus, belsejében Kossuth-híd anno 1946 illusztrációval. 1 db Budavár. Enyhén kopott
cca 1910 2 db fém szivarka és dohány doboz fedéllel: 1 db kiváló finom török pipadohány, címerrel és florális motívummal illusztrált, kopott,11,5x13,5x3 cm. 1 db Sphinx egyptomi szivarka, illusztrált, kopott, 12,5x14,5x3,5 cm