800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Georges Bizet: Carmen Oper 4 Akten. Wien,én.,"Universal-Edition",1 t.+177 p. Német nyelven.+Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana. Mailand (Milano), én. Bote& Bock, 2+106 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.